Naše služby

Schodiště

Schodiště patří mezi naše přední výrobky. Zabýváme se jak výrobou samonosného schodiště, tak i obkladem betonových schodů. Schodiště může mít celou řadu podob, od vzdušného přes plné s podstupnicemi, rovné, lomené či točité, s dřevěným, kovovým nebo skleněným zábradlím. 

Kuchyňské linky 

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v domě nebo v bytě. Navrhneme a vyrobíme Vám kuchyňskou linku dle Vašich představ, kde se bude snoubit funkčnost, design a dostatek úložného prostoru. 

Šatny a šatní skříně

Specializujeme se na výrobu široké škály úložných prostorů - šaten, šatních skříní i vestavných systémů. Vnitřní rozložení polic a dílčích úložných systémů uzpůsobíme Vašim představám. Vestavné systémy jsou vhodné zejména do ložnic, dětských pokojů, chodeb, předsíní či kanceláří.

Obývací stěny, dětské pokoje a ložnice

Potřebujete řešit efektivní využití prostoru v obývacím pokoji, dětském pokoji nebo ložnici? 

Zahradní nábytek

Vytvoříme Vám prostor pro relaxaci na zahradě pod stinnou pergolou nebo pro rodinné grilování.  

Kanceláře a obchodní prostory

Každý ví, jak je pracovní prostředí důležité pro podávání kvalitních pracovních výkonů. Potřebujete povzbudit sebe nebo svoje zaměstnance k práci novou kanceláří? Poradíme si, jak s malým prostorem, tak i velkou zasedací místností nebo prodejnou.  

Jiné truhlářské výrobky

Protože máme rádi výzvy, nebráníme se výrobě jakéhokoli jiného truhlářského výrobku. Vše závisí vždy na představě zákazníka a vzájemné domluvě. 

Již dříve jsme například v některých školkách potěšily děti dřevěnými kostkami. Dále jsme se podíleli na výrobě kazet na pamětní medaile nebo erbů pro pamětní plakety.